E-Kataloğumuz

Kurumsal

ETKİ ABSORBENTS

Doğal Ve Çevre Dostu Absorbents Ürün Tedarikçisi

Çevre güvenliği ve çevrenin korunması konusunda hizmet veren Etki Doğal Endüstriyel Ürünleri Ltd. Şti. 2013 yılında kurulmuş olmasına rağmen, kurucu ortakları 1950 yılından bu yana ithalat ve ihracatla uğraşmakta olup, hırdavat sektöründeki dünya devi markaların distribütörlüğünü ve bölge bayiliklerini yapmıştır.

Özellikle son yıllarda ülkemizde artan çevre güvenliği ve temizliği bilinci, daima ileriyi hedeflemiş olan bizleri Etki Doğal Endüstriyel Ürünleri Ltd. Şti.’yi kurmaya teşvik etmiştir.

Bu bilinçle şirketimiz, sıvı atık kontrol ve müdahale ürünleri olan ABD menşeli NVIROCLEAN ve KENGRO markalı ürünlerin Ortadoğu distribütörlüğünü almıştır. Bunun yanı sıra, kendi imalatımız olan %100 yerli Etki Absorbents ürünlerimiz ile de, üreticilerin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde ürün yelpazemiz geliştirilmiştir.

Etki Doğal Endüstriyel Ürünleri olarak hedefimiz, çok kısa sürede, Türkiye’nin her bölgesinde hızla artan değerli bayilerimizle beraber, insan sağlığı ve çevre güvenliği bilincini yaymaktır. Gelecek nesillerimize daha temiz ve yaşanabilir bir Türkiye bırakmak için, bu konuda, doğru ve dürüst bir partner olarak, sizlerin daima yanında olacağımızı taahhüt ederiz.